Stoklar Listesi

 

 

Stok listeleme sayfasında belirttiğiniz filtreleme koşullarına bağlı olarak mevcut ürün stoklarınızı görüntüleyebilirsiniz.

 

1.Ürün Adına Göre Listeleme

Belirtilen alanda ürün adına göre arama yapabilirsiniz.

2.Şube Bazında Listeleme

Şube seçimi gerçekleştirerek o şubedeki ürün stoklarını görüntüleyebilirsiniz. Bu durumda hangi işlemin hangi şube stokunu etkileyeceğini operasyon ekranındaki şube seçimi alanı ile belirleyebilirsiniz.

3.Ürün Bazında Listeleme

Ürün seçimi alanında kayıtlı ürünlerinizin içinden herhangi birini seçerek o ürün ile ilgili stok durumunu görüntüleyebilirsiniz.

4.İşlem Tipine Göre Listeleme

İşlem tipi seçimi alanında seçtiğiniz ürünün stok hareketlerini Alış, Satış, Alış İade, Satış İade durumlarına göre filtreleyebilirsiniz.

5.İşlem Tarihine Göre Listeleme

Takvim aracını kullanarak belirteceğiniz bir tarih aralığına göre stok hareketlerini listeleyebilirsiniz.

6.Birden Fazla Filtreleme Seçeneğine Göre Listeleme

Önceki basamaklarda belirlemiş olduğunuz filtreleme seçeneklerine uygun stok kayıtlarını arama butonunu kullanarak listeleyebilirsiniz.

7.Fonksiyon Menüsü

Bu menüde yardım turu ve Excel belgesi olarak kaydetme fonksiyonları bulunmaktadır. Yardım turu ile Ürün Stok sayfası üzerinde yapabileceklerinizi daha hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Excel belgesi olarak kaydet fonksiyonu ile listelemiş olduğunuz stok kayıtlarını kullandığınız platforma Excel belgesi olarak kaydedebilirsiniz.

 

 

Benzer makaleler